Delivering quality since 2001

Mūsu grāmatas

SIA “DUE” izdotās grāmatas iespējams iegādāties pie mūsu sadarbības partnera SIA “Virja LK”, kā arī grāmatveikalos visā Latvijā.

Doties uz i-veikalu www.virja.lv


Muižas Latvijā II (I-K)

Otrais enciklopēdijas sējums aptver 93 muižas alfabētiskā secībā no I līdz K. Autora mērķis ir veidot vairāku sējumu enciklopēdiju, kurā, apkopojot muižu izpētes materiālu arhīvu un fotofiksāciju, koncentrētā veidā atspoguļota Latvijas muižu vēsture, arhitektūra un māksla.

Doties uz i-veikalu www.virja.lv


Latvijas Luterāņu baznīcas
II / III / IV

Vēsturnieks, kultūras pieminekļu aizsardzības inspektors Vitolds Mašnovskis veicis unikālu darbu, veidojot enciklopēdiju, apkopojot iespējami pilnīgu informāciju par Latvijas luterāņu baznīcu vēsturi, arhitektūru, mākslinieciskajām un kultūrvēsturiskajām vērtībām.

Doties uz i-veikalu www.virja.lv


Romis Bēms

Gatavojoties mākslas vēstures studentu iemīļotā profesora, ievērojamā akvareļu glezniecības meistara un mākslas vēsturnieka Roma Bēma 80. gadskārtai, atmiņu pūra vēdināšanai tika uzrunāti vairāki mākslinieka laikabiedri, kolēģi un kādreizējie studenti. Sirsnīgas atmiņas, vērojumi no malas un nopietnas atziņas ir radušas paliekošu vietu šajā krājumā, kuru gatavojot, Meistaram ir gan pienākusi, gan pagājusi arī 85. dzimšanas dienas atcere.

Doties uz i-veikalu www.virja.lv


Kā Kadiķītis Spīvs

Ar šādu virsrakstu nācis klajā cēsnieces Agras Dages dzejoļu krājums. Tā ietērps īpatnējs – uz balta vāka grūti salasāms virsraksts, bet melnā raksta rinda “Kam Tava sirds, ja tā nav Latvijai” vijas vertikāli pāri tam.
Šis ir otrais A. Dages dzejoļu krājums.

Doties uz i-veikalu www.virja.lv


Vēsma Kokle-Līviņa.
Jāmeklē ir Tev!

Šajā izdevumā esam sakopojuši Vēsmas Kokles-Līviņas atziņas 365 gada dienām. Viena no viņas lielākajām vēlmēm ir „par piemiņu sev un citiem iedēstīt mīlestības koku”. To viņa visu dzīvi dara – audzē labo, stiprina mūsu kultūras saknes, izstaro nelokāmu spēku un pozitīvismu, tver pasauli ar svaigumu un potenciālu, kāds ir pumpuriem pavasarī, radot tādu krāsu bagātību, kādas ir lapām rudenī.

Doties uz i-veikalu www.virja.lv


Latvijas Luterāņu baznīcas USB

Šajā USB jūs atradīsiet visu četru enciklopēdiju (A-Z) elektroniskās versijas PDF un JPG formātā apskatei uz TV vai datorā.

Doties uz i-veikalu www.virja.lv


Ceļa zīmes vektoru formātā

Juridiskām personām piedāvājam iegādāties – Ceļa satiksmes noteikumu, kas stājas spēkā 2016. gada 1. janvārī, ceļa zīmes vektoru formātā.
Atbilst 2015. gada 2.jūnijā pieņemtajiem Ministru kabineta noteikumiem Nr.279. Iekļautas visas ceļa zīmes kas ir aktuālas uz 2020. gada novembri, + labojumi ar Elektroauto, un zīmes nr.: 956-959.

Šajā pakā ir visas zīmes, ceļu apzīmējumi un luksofori Ai, PDF vai jebkurā citā vektoru formātā. Zīmju nosaukumi ir latviešu un krievu valodā.

Ja vēlaties iegādāties šo zīmju komplektu vai pasūtīt zīmju planšetes autoskolu klasēm jums vēlamajā izmērā, lūgums rakstīt uz due@due.lv.