Delivering quality since 2001

Meklējam datorgrafiķi

Darbs māksliniekam / maketētājam / datorgrafiķim.

Jāprot izdarīt neiespējamo. Nevajag būt darbā 8:00, bet jāizdara viss plānotais. Jāprot darīt brīnumi un samaketēt grāmatu. Nevajag augstāko izglītību. Jāprot strādāt ar tekstu garāku par 140 simboliem. Nevajag 30 gadu pieredzi web dizainā. Jāprot uzasināt zīmuli. Nevajag rakstīt ar ātrumu 60 vārdi minūtē. Jāzina kas ir pantone un cmiks. Nevajag staigāt uzvalkā. Jāprot uztaisīt 1000 pikseļi no 50. Jāzina kas ir leading, kerning un tracking. Jāprot špikot. Nevajag būt vislabākajam. Jābūt ļoti labam. Nevajag savu weblapu. Jāzina ar ko atšķiras baits no bita. Nevajag kaligrāfisku rokrakstu. Jāstrādā ļoti ātri. Jāmācās no kļūdām. Nevajag piekāpties. Jāpieņem kritika. Nevajag strādāt bezmaksas. Jābūt savādākam. Jāizrāda iniciatīva. Nevajag būt nopietnam. Jāprot skicēt, skanēt un fočēt. Jāuzņemas atbildība. Jāpiedāvā idejas. Jāprot zaudēt. Jāzina, ka laiks mērāms stundās un minūtēs, nevis «vēl nedaudz palicis» un «drīz būs». Jāzina kas ir uncoated papīrs. Nevajg znāt gamatiku. Jāiemācās kaut kas jauns katru dienu. Jāpierāda, ka esi pelnījis vairāk. Jāiemāca kaut kas jauns citiem. Jārada saturs. Jāmīl daba (nav obligāti). Vienmēr jābūt plānam «B». Jāzina teorija.

 

Ja lielākā daļa augstāk aprakstīto punktu ir par Tevi, un vēlies strādāt, tad sūti savu pieteikuma vēstuli ar CV un dažu labāko darbu paraugus uz karlis@due.lv

 

P.S.

Mums nepieciešams datorgrafiķis, kas spēj ātri izgatavot dažādas skices (bannerus, reklāmas, bukletiņus, grāmatas), atrādīt pasūtītājam un izvēlēto variantu sagatavot uz druku. Pretī saņemsi konkurētspējīgu atalgojumu, iespēju apgūt dizaina un poligrāfijas knifus no pieredzējušiem speciālistiem, darbavietu pašā Rīgas centrā.