Delivering quality since 2001

“Ražots Limbažos” – ražots DUE

Reklāmas aģentūra DUE sadarbībā ar Limbažu novada Domi izstrādājusi īpašu atpazīšanās zīmī – “Ražots Limbažos”. Zīmola mērķis ir popularizēt Limbažu novada uzņēmēju ražoto produkciju gan Latvijā, gan ārpus tās un ir apskatāms publiski, piemēram, Limbažu jaunajā “Top!” veikalā.

Logotips sastāv no Limbažu novada simbola – kamola un uzraksta “ražots Limbažu novadā”. Logotipa pamatnē izmantota dabai draudzīgajiem iepakojumiem un koksnei līdzīgais brūnais tonis. Savukārt, kamola dzijas krāsas simbolizē dabu, kultūru un cilvēku (zaļš, sarkans un lillā) – Limbažu novada spēcīgie stūrakmeņi.

“[..] Šoreiz zīmīgi, ka 200. veikals veras vaļā Limbažos un tam par godu kopā ar Limbažu pašvaldību esam izveidojuši speciālu stendu veikalā “Ražots Limbažos”, kur būs atsevišķi novietota produkcija, kas ražota tieši šajā novadā. Šis būs pirmais šāda veida stends “top!” veikalu tīklā, kas īpaši pievērsīs uzmanību veikala apkaimes ražotājiem,” saka Limbažos jaunatvērtā veikala “top!” īpašnieks Andris Bērzkalns (citāts no Latvijas Avīzes).