Delivering quality since 2001

Konfidencialitātes politika

Šī konfidencialitātes politika apraksta, kā tiek apkopota jūsu personiskā informācija, ko izmantojam, un kopīgojam, kad jūs apmeklējat vai veicat pirkumu no due.lv

Kādu personisko informāciju mēs savācam.

Kad jūs apmeklējat vietni, mēs automātiski apkopojam noteiktu informāciju par jūsu ierīci, ieskaitot informāciju par interneta pārlūku, IP adresi, laika zonu un sīkdatnes, kas tiek instalētas ierīcē. Turklāt, kad jūs pārlūkojat vietni, mēs apkopojam informāciju par atsevišķām tīmekļa lapām vai produktiem, ko jūs apskatāt, un informāciju par to, kā jūs mijiedarbojaties ar vietni. Mēs šo informāciju iegūstam automātiski, kā “Device Information” (Ierīces informācija).

Mēs iegūstam ierīces informāciju, izmantojot šādas tehnoloģijas:
– “Cookies” ir datu faili, kas tiek novietoti uz ierīces vai datora un bieži vien ietver anonīmu unikālu identifikatoru. Lai iegūtu plašāku informāciju par sīkfailiem un to, kā atspējot sīkdatnes, apmeklējiet http://www.allaboutcookies.org.
– Veidojot “Log failus” par notikumiem lapā un, apkopojot datus, ieskaitot jūsu IP adresi, pārlūkprogrammas veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju, atsaucoties uz izceļošanas lapas un datuma / laika zīmogiem.
– “Web bākas”, “tagi” un “pikseļi” – tie ir elektroniskie faili, ko izmanto, lai reģistrētu informāciju par to, kā jūs pārlūkojat vietni.

Turklāt, kad jūs veicat pirkumu vai mēģinat veikt pirkumu, izmantojot vietni, mēs apkopojam noteiktu informāciju no jums, ieskaitot jūsu vārdu, norēķinu adresi, piegādes adresi, norēķinu informāciju (tostarp kredītkaršu numurus), e-pasta adresi un tālruņa numuru. Mēs šo informāciju iegūstam kā “pasūtījuma informāciju”.

Kad mēs runājam par “Personisko informāciju” šajā dokumentā, mēs runājam gan par Ierīces informāciju gan pasūtījumu informāciju.

Kā mēs izmantojam jūsu personisko informāciju?

Mēs izmantojam Pasūtījuma informāciju, lai izpildīt pasūtījumus caur lapu (ieskaitot apstrādājot jūsu maksājumu informāciju, organizētu pasta sūtījumu, un nodrošināt jūs ar rēķinu un / vai pasūtījuma apstiprinājumu). Bez tam, mēs izmantojam šo pasūtījuma informāciju, lai:
– sazinātos ar jums;
– novērstu pasūtījumos iespējamo risku ar krāpšanu;
– kā arī, ja piekrītat, nodrošināt jūs ar informāciju vai reklāmu, kas attiecas uz mūsu produktiem vai pakalpojumiem.

Mēs izmantojam ierīces informāciju, lai novērstu potenciālos riskus un krāpšanu mūsu lapā (jūsu IP adrese), un uzlabotu un optimizētu savu vietni (piemēram, analīzējot datus par to, kā mūsu klienti pārlūko un mijiedarbojas ar mūsu lapu, un lai novērtētu panākumus mūsu mārketinga un reklāmas kampaņās).

Personas informācijas kopīgošana.

Mēs dalāmies ar jūsu personisko informāciju ar trešajām pusēm, lai palīdzētu mums izmantot jūsu personisko informāciju, kā aprakstīts iepriekš. Piemēram, mēs izmantojam Google Analytics, lai palīdzētu mums izprast, kā mūsu klienti izmanto vietni – jūs varat izlasīt vairāk par to, kā Google izmanto jūsu personīgo informāciju šeit: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. Jūs varat arī atteikties no Google Analytics šajā linkā: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Visbeidzot, mēs varam arī dalīties ar jūsu personisko informāciju, lai atbildētu uz tiesas pavēsti, kratīšanas orderi vai citu likumīgu pieprasījumu sniegt informāciju ko mēs saņemam, vai kā citādi aizsargāt mūsu tiesības.

Uz interesēm balstīta reklāma

Mēs neizmantojam jūsu personisko informāciju, lai nodrošinātu Jūs ar mērķtiecīgu reklāmas vai mārketinga komunikāciju. Lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mērķtiecīga reklāma darbojas, jūs varat apmeklēt Tīkla reklamēšanas Initiative ( “NAI”) izglītības lapu vietnē http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Jūs varat atteikties no mērķtiecīgas reklāmas, izmantojot saites zemāk:
– Facebook: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads
– Google: https://www.google.com/settings/ads/anonymous
– Bing: https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads

Bez tam, jūs varat atteikties no reklāmas pakalpojumiem apmeklējot Digitālās reklāmas alianses atteikšanās portālu: http://optout.aboutads.info/.

Mēs neizsekojam

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nemainām mūsu vietnes datu apkopošanas un lietošanas praksi, kā arī mēs neizsekojam signālu no jūsu pārlūkprogrammas.

JŪSU TIESĪBAS

Ja esat Eiropas iedzīvotājs, jums ir tiesības piekļūt personiskai informācijai, kas ir mūsu rīcībā par jums un lūgt, lai jūsu personīgo informāciju labojam, atjauninām vai izdzēšam. Ja vēlaties izmantot šīs tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums, kontaktinformāciju atradīsiet dokumenta beigās.

Turklāt, ja jūs esat Eiropas iedzīvotājs mēs atzīmējam, ka mēs apstrādājam jūsu informāciju, lai izpildītu līgumu (piemēram, ja veicat pasūtījumu vietnē), vai citādi īstenotu iepriekš uzskaitītās mūsu likumīgās biznesa intereses. Turklāt, lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu informācija var tikt kopīgota ārpus Eiropas, tostarp Kanādā un Amerikas Savienotajās Valstīs (Google analytics, norēķinu apkalpošanas sistēma).

DATU GLABĀŠANA

Kad veicat pasūtījumu, izmantojot vietni, mēs saglabājam pasūtījuma informāciju par ierakstiem, kamēr jūs mums lūgsiet dzēst šo informāciju.

IZMAIŅAS

Mēs varam atjaunināt šo konfidencialitātes politiku laiku pa laikam, lai atspoguļotu, piemēram, izmaiņas mūsu praksē, juridisku vai reglamentējošo prasību dēļ.

Vecuma ierobežojums

Vietnes veikala sadaļa nav paredzēta personām, kas jaunākas par 16 gadiem.

Sazinieties ar mums, ja vēlaties uzzināt vairāk informācijas par mūsu konfidencialitātes praksi, ja jums ir jautājumi vai sūdzības, sazinieties ar mums uz e-pastu due@due.lv.